Jesteśmy liderem w swojej branży

W naszym portfolio posiadamy najważniejsze i najchętniej kupowane opakowania z folii giętkich dla przemysłu spożywczego w Polsce i na świecie.

To, jakie mamy wyniki zawdzięczamy naszym Pracownikom.

Obecnie szukamy
Młodszy Operator Maszyn Produkcyjnych

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie: zawodowe mechaniczne,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych będą dodatkowym atutem,
  • pracowitość, sumienność, dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kreatywność i samodzielność,
  • doskonała organizacja pracy pod presją czasu.

Zakres obowiązków:

  • raportowanie wykonanej produkcji w systemie,
  • cięcie laminatu lub folii na poszczególne szerokość,
  • pakowanie i znakowanie gotowego wyrobu,
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia kwalifikacji na stanowisku operator bobiniarki,
  • zatrudnienie wyłącznie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z progresywnym systemem motywacyjnym,
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych,
  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • ciągły rozwój kwalifikacji poprzez szkolenia,
  • nowoczesny park maszynowy.

Oferty zawierające cv w języku polskim prosimy przesyłać do 15 lutego 2017 roku na adres praca@supravis.pl z dopiskiem Młodszy Operator Maszyn. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przewarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z Ustawą z dn.29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych. Dz.U. nr 133 poz. 833 z późn. zmianami)”.
 Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy i zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Supravis Group S.A.

ul. Nowotoruńska 56
85-840 Bydgoszcz
tel. +48 52 32 68 800
fax +48 52 32 68 703
kancelaria@supravis.pl
czynne w godz. 7:00 - 15:00

SPRZEDAŻ KRAJOWA

tel. +48 52 32 68 723 - 727
fax +48 52 32 68 728
sprzedaz@supravis.pl

Sprzedaż eksportowa

tel. +48 52 32 68 797
fax +48 52 32 68 777
export@supravis.pl

PROJEKTY GRAFICZNE

Osłonki: tel. +48 52 32 68 768
Folie: tel. +48 52 32 68 739
fax +48 52 32 68 743
grafika@supravis.pl

LOGISTYKA I ZAKUPY

tel. +48 52 32 68 788
tel. +48 52 32 68 789
fax +48 52 32 68 740
logistyka@supravis.pl