MAPA
Znajdź najbliższego doradcę
Skontaktuj się z nami
Kontakt

ul. Nowotoruńska 56 
85-840 Bydgoszcz

Polska
tel. +48 52 32 68 800 
fax +48 52 32 68 703 
kancelaria@supravis.pl
www.supravis.pl
czynne w godz. 7:00 - 15:00

Supravis Group Spółka Akcyjna

Zarejestrowana pod nr KRS 0000293647, w Sądzie Rejonowym w Bydgoszczy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. NIP 554-10-00-184. Kapitał Zakładowy 4 000 000 PLN, w całości wpłacony.

Dział sprzedaży krajowej

tel. +48 52 32 68 723 - 727 
fax +48 52 32 68 728 
sprzedaz@supravis.pl

Kierownik Działu Sprzedaży Krajowej
Karol Wożniak
tel. +48 52 32 68 729 / +48 603 621 032
karol.wozniak@supravis.pl

Handlowcy

Piotr Wiechciński

Manager Klientów Kluczowych
tel. +48 607 654 363 
piotr.wiechcinski@supravis.pl

Seweryn Sarnecki
Manager Klientów Kluczowych
tel. +48 601 980 076 
seweryn.sarnecki@supravis.pl

Łukasz Janiec
Przedstawiciel Handlowy
tel. +48 609 548 946 
lukasz.janiec@supravis.pl
obsługiwanie województwa: kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, opolskie, lubuskie, łódzkie

 

Rafał Pik 
Przedstawiciel Handlowy
tel. +48 607 650 256 
rafal.pik@supravis.pl
obsługiwanie województwa: podlaskie, mazowieckie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, małopolskie, warmińsko-mazurskie, śląskie

Biuro obsługi klienta

Katarzyna Panek
tel. +48 52 32 68 723 
katarzyna.panek@supravis.pl

Adam Glibowski
tel. +48 52 32 68 727 
adam.glibowski@supravis.pl

Katarzyna Witkowska

tel. +48 52 32 68 738

katarzyna.witkowska@supravis.pl

Joanna Halarewicz
tel. +48 52 32 68 725   
joanna.halarewicz@supravis.pl

Beata Gurzyńska
tel. +48 52 32 68 726 
beata.gurzynska@supravis.pl

Serwis / Konsultanci techniczni

Roman Nowicki
tel. +48 609 851 672 
roman.nowicki@supravis.pl

Krzysztof Ksepka
tel. +48 609 851 668 
krzysztof.ksepka@supravis.pl

Michał Berendt

tel. +48 607 658 047 
michal.berendt@supravis.pl

Dział sprzedaży eksportowej

fax +48 52 32 68 722 
fax +48 52 32 68 777 
export@supravis.pl


Kierownik Działu Sprzedaży Eksportowej
Marcin Bereś
tel. +48 52 32 68 797 / +48 607 494 379 
marcin.beres@supravis.pl    
język komunikacji: EN, RU

Handlowcy

Aleksandra Ogrodowska
tel. +48 52 32 68 830 
tel. +48 603 621 017 
aleksandra.ogrodowska@supravis.pl
język komunikacji: EN

Ewa Kocoń
tel. +48 52 32 68 822

tel. +48 607 650 734 
ewa.kocon@supravis.pl
język komunikacji: RU, EN

Jonatan Obuchowski
tel. +48 52 32 68 764 
tel. +48 723 971 517 
jonatan.obuchowski@supravis.pl
język komunikacji: EN

Wojciech Majewski
tel. +48 52 32 68 782 
tel. +48 603 061 636 
wojciech.majewski@supravis.pl
język komunikacji: EN

Paweł Pawlicki
tel. +48 603 571 946 
pawel.pawlicki@supravis.pl
język komunikacji: DE, EN

Karolina Ziólek
tel. +48 52 32 68 719 
tel. +48 607 650 015 
karolina.ziolek@supravis.pl
język komunikacji: FR, EN

Biuro obsługi klienta

Barbara Stachowska
tel. +48 52 32 68 783 
barbara.stachowska@supravis.pl
język komunikacji: EN

Katarzyna Blachnierek
tel. +48 52 32 68 717 
katarzyna.blachnierek@supravis.pl
język komunikacji: DE

Ewa Konysz
tel. +48 52 32 68 721 
ewa.konysz@supravis.pl
język komunikacji: EN, RU

Patrycja Hołda
tel. +48 52 32 68 716 

język komunikacji: RU

Pozostali
Kancelaria

Małgorzata Jacek
tel. +48 52 32 68 800 
fax +48 52 32 68 703 
kancelaria@supravis.pl

HR/kadry

Ilona Falkowska
tel. +48 52 32 68 733           
ilona.falkowska@supravis.pl

Główna Księgowa

Dorota Deba
tel. +48 52 32 68 736 
dorota.deba@supravis.pl

Pełnomocnik Zarządu ds. Systemów Zarządzania Jakością

Jarosław Prietz
tel. +48 52 32 68 751 
jaroslaw.prietz@supravis.pl

Kierownik Magazynu Wyrobów Gotowych

Mariusz Piechowicz
tel. +48 52 32 68 784 
mariusz.piechowicz@supravis.pl

Kierownik Działu Logistyki i Zakupów

Marcin Zaranek
tel. +48 52 32 68 788 
marcin.zaranek@supravis.pl

Główny Specjalista ds. Grafiki Komputerowej

Marek Korzeniowski
tel. +48 52 32 68 739 
marek.korzeniowski@supravis.pl

Kierownik Działu Jakości

Paweł Kornacki
tel. +48 52 32 68 775 
pawel.kornacki@supravis.pl

Bezpieczeństwo zdrowotne produktów, incydenty, wycofanie wyrobu

food.safety@supravis.pl

Supravis Group S.A.

ul. Nowotoruńska 56
85-840 Bydgoszcz
tel. +48 52 32 68 800
fax +48 52 32 68 703
kancelaria@supravis.pl
czynne w godz. 7:00 - 15:00

SPRZEDAŻ KRAJOWA

tel. +48 52 32 68 723 - 727
fax +48 52 32 68 728
sprzedaz@supravis.pl

Sprzedaż eksportowa

tel. +48 52 32 68 797 
fax +48 52 32 68 777 
export@supravis.pl

PROJEKTY GRAFICZNE

Osłonki: tel. +48 52 32 68 768
Folie: tel. +48 52 32 68 739
fax +48 52 32 68 743
grafika@supravis.pl

LOGISTYKA I ZAKUPY

tel. +48 52 32 68 788
tel. +48 52 32 68 789
fax +48 52 32 68 740
logistyka@supravis.pl

newsletter
Strona korzysta z plików cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Dowiedz się więcej. Zamknij