Zadania:
  • Obsługa maszyny drukującej,
  • Odpowiedzialność za realizację zleceń zgodnie z planem produkcyjnym,
  • Odpowiedzialność za jakość druku,
  • Praca zgodnie ze standardami firmy.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku drukarza fleksograficznego,
  • Sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Samodzielność i zaangażowanie w pracy,
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji poprzez szkolenia,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • Grupowe ubezpieczenie na życie,
  • Pakiet opieki medyczne.
Oferty zawierające cv w języku polskim prosimy przesyłać na adres praca@supravis.pl z dopiskiem Drukarz fleksograficzny.

W przypadku załączenia referencji, należy dołączyć również poniższy dokument:
W związku z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa ochrony danych osobowych  do CV należy dołączyć poniższe dokumenty:

Czy odpowiedź była pomocna?

Asystent pomocy