Zadania:
  • Dostosowanie projektów nadruków przesłanych przez Klientów do możliwości technicznych i technologicznych Spółki;
  • Ścisła współpraca w zakresie projektowania nadruków z Działem Handlowym;
  • Przygotowywanie zaakceptowanych projektów do druku flexo;
  • Stałe aktualizowanie wiedzy i umiejętności w zakresie projektowania graficznego i korzystania z nowoczesnego sprzętu komputerowego.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego;
  • Doświadczenia i sprawności w posługiwaniu się programami graficznymi (CorelDraw, Adobe Photoshop, Ilustrator);
  • Umiejętności skupienia się na powierzonym zadaniu oraz cierpliwości i precyzji w jego realizacji;
  • Mile widziana znajomość zasad DTP oraz programu ESCO PackEdge/ ArtPro;
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i umiejętności budowania relacji;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych;
  • Przyjazną atmosferę i pracę w ambitnym zespole.
Oferty zawierające cv w języku polskim prosimy przesyłać na adres praca@supravis.pl z dopiskiem Grafik Komputerowy.

W przypadku załączenia referencji, należy dołączyć również poniższy dokument:
W związku z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa ochrony danych osobowych  do CV należy dołączyć poniższe dokumenty:

Czy odpowiedź była pomocna?

Asystent pomocy