Zadania:

  • Zarządzanie, nadzór oraz wsparcie w codziennych obowiązkach zespołu kadrowo-płacowego z zakresu HR, procesów kadrowo-płacowych;
  • Odpowiedzialność za całość zagadnień realizowanych w dziale;
  • Opracowywanie, wdrażanie i nadzór nad procedurami wewnętrznymi;
  • Stały nadzór nad prawidłowym i terminowym prowadzeniem dokumentacji kadrowo-płacowej;
  • Udział w naliczaniu wynagrodzeń dla pracowników;
  • Wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;
  • Reprezentowanie Spółki przed instytucjami zewnętrznymi;
  • Ścisła współpraca z Zarządem i kadrą menadżerską Spółki.

Oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość, ekonomia, kadry i płace);
  • Minimum 5-letniego doświadczenia w samodzielnym rozliczaniu wynagrodzeń pracowników i prowadzeniu kadr w firmie produkcyjnej zatrudniającej ponad 200 pracowników;
  • Bardzo dobrej, praktycznej znajomości zagadnień z prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, rozliczania czasu pracy, ZFŚS;
  • Znajomości programu Płatnik, pakietu MS Office;
  • Znajomości programu kadrowo-płacowego IFS (mile widziane);
  • Dużej samodzielności w działaniu i dobrej organizacji pracy, dokładności, odpowiedzialności i zaangażowania;
  • Rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych;
  • Przyjazną atmosferę i pracę w ambitnym zespole.
Oferty zawierające cv w języku polskim prosimy przesyłać na adres praca@supravis.pl z dopiskiem Kierownik Działu Kadr i Płac

W przypadku załączenia referencji, należy dołączyć również poniższy dokument:
W związku z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa ochrony danych osobowych  do CV należy dołączyć poniższe dokumenty:

Czy odpowiedź była pomocna?

Asystent pomocy