Zadania:

  • Utrzymanie ciągłości ruchu;
  • Naprawa maszyn i urządzeń.
Oczekujemy:
  • Wykształcenia średniego technicznego lub zawodowego;
  • Minimum 3-letniej praktyki zawodowej;
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (wysoka rekompensata);
  • Dobrej organizacji pracy;
  • Zaangażowania.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Konkurencyjny system premiowania (premie wynikowe, premie BHP, dodatki);
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych;
  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Dofinansowanie kosztów dojazdu;
  • Pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach;
  • Możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe wydane przez Urząd Dozoru Technicznego.
Oferty zawierające cv w języku polskim prosimy przesyłać na adres praca@supravis.pl z dopiskiem Mechanik - Ślusarz

W przypadku załączenia referencji, należy dołączyć również poniższy dokument:
W związku z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa ochrony danych osobowych  do CV należy dołączyć poniższe dokumenty:

Czy odpowiedź była pomocna?

Asystent pomocy