Zadania:
  • pomoc drukarzowi podczas produkcji,
  • przygotowanie materiałów do produkcji,
  • przygotowanie matryc do druku,
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy.
Wymagania:
  • gotowości pracy w systemie zmianowym (wysoka rekompensata),
  • wykształcenia średniego poligraficznego lub mechanicznego,
  • dobrej organizacji pracy,
  • pracowitości, zaangażowania, dyspozycyjności,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atut.
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • konkurencyjny system premiowania (premie wynikowe, premie BHP, dodatki)
  • możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych,
  • szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie kosztów dojazdu,
  • pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach.
Oferty zawierające cv w języku polskim prosimy przesyłać na adres praca@supravis.pl z dopiskiem Pomocnik Drukarza.

W przypadku załączenia referencji, należy dołączyć również poniższy dokument:
W związku z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa ochrony danych osobowych  do CV należy dołączyć poniższe dokumenty:

Czy odpowiedź była pomocna?

Asystent pomocy