Zadania:
  • Pomoc przy obsłudze zautomatyzowanej linii produkcyjnej,
  • Wsparcie operatora w zapewnieniu odpowiedniego funkcjonowania linii produkcyjnej,
  • Utrzymanie w dobrym stanie technicznym maszyn i urządzeń,
  • Dbałość o jakość i bezpieczeństwo produktu,
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.
Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Gotowość pracy w systemie zmianowym,
  • Umiejętności techniczne,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Zaangażowanie,
  • Dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • Stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Stałe wynagrodzenie oraz premie wynikowe,
  • Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych,
  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych.
Oferty zawierające cv w języku polskim prosimy przesyłać na adres praca@supravis.pl z dopiskiem Pomocnik Operatora Ekstruderów.

W przypadku załączenia referencji, należy dołączyć również poniższy dokument:
W związku z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa ochrony danych osobowych  do CV należy dołączyć poniższe dokumenty:

Czy odpowiedź była pomocna?

Asystent pomocy