Zadania:
  • Pomoc przy obsłudze zautomatyzowanej linii produkcyjnej,
  • Wsparcie operatora w zapewnieniu odpowiedniego funkcjonowania linii produkcyjnej,
  • Utrzymanie w dobrym stanie technicznym maszyn i urządzeń,
  • Dbałość o jakość i bezpieczeństwo produktu,
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy.
Wymagania:
  • Gotowość pracy na 3 zmiany od poniedziałku do niedzieli (wysoka rekompensata – dodatkowe 25 zł za każdą godzinę przepracowaną w niedziele i święta zgodnie z zaplanowanym grafikiem pracy),
  • Dobra organizacja pracy,
  • Umiejętności techniczne,
  • Zaangażowanie,
  • Dyspozycyjność.
Oferujemy:
  • Stabilną pracę wyłącznie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Konkurencyjny system premiowania (premie wynikowe, premie BHP, dodatki),
  • Dodatkową nagrodę za polecenie znajomego do pracy,
  • Nagrody jubileuszowe, jeśli zostaniesz z nami na dłużej,
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach,
  • Dofinansowanie 80% wartości biletu miesięcznego komunikacji miejskiej,
  • Możliwość skorzystania z dofinansowania do wypoczynku,
  • Pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe wydane przez Urząd Dozoru Technicznego.
Oferty zawierające cv w języku polskim prosimy przesyłać na adres praca@supravis.pl z dopiskiem Pomocnik Operatora Ekstruderów.

W przypadku załączenia referencji, należy dołączyć również poniższy dokument:
W związku z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa ochrony danych osobowych  do CV należy dołączyć poniższe dokumenty:

Czy odpowiedź była pomocna?

Asystent pomocy