Zadania:
  • Poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych, poprzez analizę dostępnych źródeł informacji oraz działania własne;
  • Realizacja planów sprzedaży oraz dbanie o rentowność sprzedawanych produktów;
  • Utrzymywanie trwałych relacji z aktualnymi klientami poprzez wizyty osobiste, kontakt telefoniczny oraz korespondencyjny;
  • Aktywny udział w pracach przy tworzeniu działań marketingowych wspierających sprzedaż;
  • Terminowe i rzetelne prowadzenie korespondencji handlowej oraz raportowanie swojej pracy;
  • Bezpośrednie uczestnictwo w branżowych imprezach targowych.

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – warunek konieczny;
  • Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem;
  • Posiadania prawa jazdy kat. B;
  • Minimum 2 lat doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta eksportowego;
  • Nastawienia na osiąganie wyznaczonych celów i wyników;
  • Znajomości obsługi komputera w tym programów MS Office;
  • Motywacji do działania, odpowiedzialności, komunikatywności, zaangażowania;
  • Wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników;
  • Stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych;
  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych;
  • Przyjazną atmosferę i pracę w ambitnym zespole.
Oferty zawierające cv w języku polskim prosimy przesyłać na adres praca@supravis.pl z dopiskiem Specjalista ds. Eksportu z językiem angielskim.

W przypadku załączenia referencji, należy dołączyć również poniższy dokument:
W związku z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa ochrony danych osobowych  do CV należy dołączyć poniższe dokumenty:

Czy odpowiedź była pomocna?

Asystent pomocy