Zadania:

  • Nadzór nad jakością surowców i wyrobów gotowych;;
  • Przeprowadzanie badań laboratoryjnych zgodnie z metodykami badań oraz harmonogramem badań;
  • Raportowanie wyników badań w systemie informatycznym;
  • Kontrola części ostrych, szklanych i plastikowych maszyn w obszarze produkcji;
  • Prowadzenie nadzoru DDD;;
  • Prowadzenie dokumentacji działu.
Oczekujemy:
  • Wykształcenia min. średniego, mile widziane wykształcenie wyższe;
  • Znajomości podstawowych narzędzi pomiarowych i umiejętności wykonywania pomiarów;;
  • Umiejętności obsługi komputera i programów MS Office;
  • Dokładności i spostrzegawczości;
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do niedzieli;
  • Zdolności do szybkiego uczenia się;
  • Umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników;
  • Stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych;;
  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych;
  • Przyjazną atmosferę i pracę w ambitnym zespole.
Oferty zawierające cv w języku polskim prosimy przesyłać na adres praca@supravis.pl z dopiskiem Specjalista ds. Kontroli Jakości

W przypadku załączenia referencji, należy dołączyć również poniższy dokument:
W związku z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa ochrony danych osobowych  do CV należy dołączyć poniższe dokumenty:

Czy odpowiedź była pomocna?

Asystent pomocy