W miniony weekend Puchar Prezydenta Miasta Płocka wywalczyły Żaczki (rocznik 2004) Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego „MUKS” Bydgoszcz, które triumfowały z kompletem zwycięstw.

Żaczki (rocznik 2004) MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz w Płocku wywalczyły Puchar Prezydenta Miasta z kompletem zwycięstw! Podopieczne Beaty Ołdak pokonały dwukrotnie UKS Huragan I Wołomin, UKS Nową Wieś i UKS Huragan II Wołomin. Do pierwszej piątki turnieju nominowana została Weronika Brzycka, natomiast najlepszą zawodniczką zespołu wybrano Karolinę Kokoszewską.

W środę 07.10.2015 r. MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz zainaugurował rywalizację w rozgrywkach Strefowej ligi Juniorek starszych (U-22 K). Podopieczne Krzysztofa Janika i Edwarda Malinowskiego zmierzyły się z AZS Uniwersytetem Łódzkim. Po zaciętym spotkaniu lepsze okazały się gospodynie, które wygrały 83:80.

Był to pierwszy w historii naszego klubu mecz w najstarszej kategorii młodzieżowej! Spotkanie było wyrównane, jednak obie drużyny zanotowały spore przewagi. W pierwszej połowie dziesięcioma „oczkami” prowadziły przyjezdne, a na 4 minuty przed końcem podopieczne Krzysztofa Janika i Edwarda Malinowskiego wygrywały 17 punktami. W końcówce zawodniczki z Łodzi złapały „wiatr w żagle” i odrobiły straty, ale ostatecznie to MUKS WSG SUPRAVIS Bydgoszcz wyszedł zwycięską ręką.