Od końca czerwca w bydgoskim Myślęcinku znajduje się dedykowana firmie Supravis ławka, której posadowienie i utrzymanie wiąże się ze wsparciem tego największego parku miejskiego w Polsce.

Misją fundowania ławek jest pielęgnowanie wartości społecznych i ekologicznych w regionie, bowiem ponad połowa kosztów z każdej wpłaty przekazywana jest na dalszy rozwój Myślęcinka – rozbudowę ścieżek rowerowych, modernizację zoo czy sadzenie drzew. Działanie to, wpisujące się w przemyślaną strategię CSR, potwierdza, że Supravis jest firmą społecznie odpowiedzialną, która chce być blisko ludzi i funkcjonować w zgodzie ze środowiskiem naturalnym.

Ta wartościowa postawa Przedsiębiorców, którzy fundują ławki z wygrawerowanym logo, przyczynia się również do budowania więzi ze społecznością lokalną i utrwala wizerunek firm dbających o uatrakcyjnianie aktywnego wypoczynku mieszkańców Bydgoszczy.  

Wszystkich licznie odwiedzających Myślęcinek zachęcamy do odpoczynku na ufundowanych przez bydgoskich przedsiębiorców ławeczkach, których liczba cały czas wzrasta. Cieszymy się, że również nasza firma znalazła się w gronie fundatorów i dzięki temu możemy przyczyniać się do rozwoju Leśnego Parku Kultury i Wypoczynku.